Tantestület

A pedagógusok feltüntetett fogadóidejéhez előzetes bejelentkezés szükséges!

Alsó tagozat

Borbély Piroska, tanító - fogadóidő: csütörtök 5. óra
[+]: tanító, orosz szakkollégium, közoktatási vezető szakvizsga, oktatási szakértő, tanfelügyelő, mesterpedagógus

Csizmadia Ágnes, tanító - fogadóidő: kedd 1. óra
[+]: tanító - testnevelő, közoktatási vezető szakvizsga, kézilabda edző, aeorobic oktató, testnevelési munkaközösségvezető

Delbó Zsuzsanna, tanító - fogadóidő: hétfő 4. óra
[+]: német, napközis nevelő

Győriné Csendes Gyöngyi, tanító - hétfő-péntek 8-16 óra, bejelentkezés szükséges
[+]: Intézményvezető, közoktatási vezető, szakvizsga, minőségbiztosítási csoportvezető

Hegedüs Dorottya, tanító - fogadóidő: hétfő 4. óra
[+]:

Kertészné Stift Csilla, tanító  - fogadóidő: csütörtök 6. óra
[+]: Ének szakkollégium, angol műveltségterület, tanító

Kiss Auguszta, tanító  - fogadóidő: hétfő 3. óra
[+]: Igazgatóhelyettes; francia speciális kollégium, a minőségi csoport tagja, szakvizsga

Lüvi-Funk Alexandra, tanító - fogadóidő: hétfő 5. óra
[+]: alsós szaktanító, ember és társadalom

Nebehaj Tímea, tanító - fogadóidő: kedd 5. óra
[+]: napközis nevelő, magyar

Szabó Beáta, tanító - fogadóidő: kedd 4. óra
[+]: alsós szaktanító,

Szűcs Lászlóné, tanító - fogadóidő: péntek 5. óra
[+]: Iskolai könyvtáros

Tóthné Szász Veronika, tanító - fogadóidő: kedd 5. óra
[+]: Magyar műveltségterület

Varga Attila, tanító - fogadóidő: péntek 4. óra

 

Felső tagozat

Csáti Angéla, tanító-tanár - fogadóidő: péntek 4. óra
[+]: gyógypedagógus, magyar nyelv és irodalom

Csigóné Máté Zsuzsanna, tanító-tanár - fogadóidő: csütörtök 2. óra
[+]: Szakvizsga, történelem, logopédia asszisztens, alsós munkaközösségi vezető, testnevelés szakkollégium

Gombás Péter, tanár - fogadóidő: csütörtök 2. óra
[+]: Matematika, testnevelés, oktatásinformatika, szakvizsga, a kompetenciamérés telephelyi koordinátora, a minőségbiztosítási csoport tagja

Gombos Lilla, tanár - péntek 6. óra
[+]: Angol, pedagógiai munkaközösségvezető

Horváth György, tanár - fogadóidő: csütörtök 5. óra
[+]: magyar, testnevelés

Kosik Kelemen Linda, tanár
[+]: Biológia, földrajz - jelenleg GYES-en

Kóródi Anett, tanító-tanár - fogadóidő: szerda 3. óra
[+]: Rajz, technika

Orossné Pohárnik Jolán, tanító-tanár - fogadóidő: péntek 6. óra
[+]: Magyar, történelem művelődési terület

Rátzné Győry Anna, tanító-tanár - fogadóidő: péntek 4. óra
[+]: német

Spissichné Gesztesi  Zsófia, tanár - fogadóidő: kedd 4. óra
[+]: Matematika, ének, gyógypedagógus

Takács Marianna, tanár - fogadóidő: hétfő 3. óra
[+]: Matematika, munkaközösségvezető 

Óraadók, áttanítók:

Deákné Bondár Erzsébet, tanár - fogadóidő: kedd 3. óra
[+]: Biológia, földrajz
 
Nagy Zita, tanár - fogadóidő: csütörtök 4. óra
[+]: Kémia
 
Szalai Erika, tanár - fogadóidő: kedd 10.40-11.00
[+]: Fizika

Technikai dolgozók

Baranyainé Kocsis Krisztina - iskolatitkár
Balla Angéla - hivatalsegéd
Pintérné V. Andrea - hivatalsegéd

Banyár Zsolt - karbantartó
Harangozó Dániel - karbantartó